




3 349 ₴
Опис:
Ніж Santoku Opera Series 190 мм призначений для різання та шаткування найрізноманітніших продуктів, як-от м'ясо, риба та овочі. Це традиційна азійська кухонна начиння з ідеальною шовковою крайкою для легкого та легкого різання. Кожен виріб Arcos створене досвідченими руками у виробництві кухонного начиння, це компанія, що спеціалізується на столовому приладі з 1734 року.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Ópera" |
| тип | нож Сантоку |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 31.9 см |
| довжина леза | 19 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12,9 см |
| вага | 0.27 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ніж сантоку |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 19 |
| Довжина ножа | 31.9 |