
3 703 ₴
Опис:
Це професійне точило призначене для заточування та полірування ножів. Завдяки цьому гарантує якісніший зріз і продовжує термін експлуатації ножа. Вона виготовлена з ударостійкого матеріалу ABS, безпечного для використання на професійній кухні. Професійне точило — це необхідний інструмент, який робить використання ножа безпечнішим і завжди в оптимальних умовах. Її підготувала компанія Arcos, експерт у виробництві необхідного посуду для домашнього та професійного кухні.
Характеристики:
| матеріал | пластик |
| тип | точило для ножів |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 18.3 см |
| ширина | 11.2 см |
| висота | 3.6 см |
| вага | 0.11 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 110 г |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 183 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 112 мм |