




628 ₴
Опис:
Овочевий ніж серії Duo 110 мм — незамінний помічник на кожній кухні. Його лезо з неіржавкої сталі з гладким краєм ідеально підходить для очищення, нарізання кубиками або нарізання овочів і фруктів, оскільки воно робить чисте і точне зрізання. Крім того, він має водонепроникну чорну ручку з червоними деталями. Ножі Arcos викувані в Альбасеті з високоякісних матеріалів, позаяк ми маємо трирічний досвід роботи на ринку ножів. Наш посуд полегшує роботу на домашній і професійній кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Duo" |
| тип | ніж для чищення овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 21.8 см |
| довжина леза | 11 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10.8 см |
| вага | 0.07 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Овочевий ніж |
| Довжина леза | 11 см |
| Довжина ножа | 21.8 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |