


843 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі. Кухонні ножі серії Katsumoto виготовлені з високолегованої японської сталі AUS-6, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла та мають безліч переваг.
• Вони мають підвищену міцність і підходять для частого використання.
• Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
•Кожна модель обладнана больстером із неіржавкої сталі рівномірно розподіляльним навантаженням під час роботи.
•Рукоятка з витонченого POM матеріалу має елегантну форму, забезпечує надійне захоплення та приємні тактильні відчуття.
•Благодаря матовому покриттю вона стійка до ковзання й забезпечує безпечну роботу.
Щоб продовжити термін експлуатації ножа, його треба мити вручну.
Кухонні ножі від компанії Fissman поєднують у собі зручність, чудову гостроту та довговічність. Вибирайте найкраще для своєї сім'ї: довіртеся досвіду Fissman!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | AUS-6 |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Katsumoto" |
| тип | гастрономічний ніж |
| довжина ножа | 31 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | 3 см |
| висота | 2 см |
| довжина ручки | 11 см |
| вага | 0.26 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 20 |
| Довжина ножа | 31 |
| Матеріал | Пластик |