


928 ₴
Опис:
Ніж Сантоку призначений для шаткування овочів, тонкого нарізання, оброблення м'яса та риби. Поглиблення на поверхні леза полегшують використання: у них під час нарізання залишається повітря, тому продукти не налипають на лезо. Кухонні ножі серії Katsumoto виготовлені з високолегованої японської сталі AUS-6, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла та мають безліч переваг.
• Вони мають підвищену міцність і підходять для частого використання.
• Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
• Кожна модель обладнана больстером із неіржавкої сталі рівномірно розподіляльним навантаженням під час роботи.
• Ручка з витонченого POM матеріалу має елегантну форму, забезпечує надійне захоплення та приємні тактильні відчуття.
• Завдяки матовому покриттю вона стійка до ковзання й забезпечує безпечну роботу.
Щоб продовжити термін експлуатації ножа, його треба мити вручну.
Кухонні ножі від компанії Fissman поєднують у собі зручність, чудову гостроту та довговічність. Вибирайте найкраще для своєї сім'ї: довіртеся досвіду Fissman!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | AUS-6 |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Katsumoto" |
| тип | сантоку нож |
| довжина ножа | 30 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | 4.5 см |
| висота | 2 см |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.28 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ніж сантоку |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 18 |
| Довжина ножа | 30 |