


630 ₴
Опис:
Універсальний ніж має бути на кожній кухні. Його застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання: нарізання, слайсування, рубання, шаткування, подрібнення та інше. Кухонні ножі серії Katsumoto виготовлені з високолегованої японської сталі AUS-6, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла та мають безліч переваг.
• Вони мають підвищену міцність і підходять для частого використання.
• Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
• Кожна модель обладнана больстером із неіржавкої сталі рівномірно розподіляльним навантаженням під час роботи.
• Ручка з витонченого POM матеріалу має елегантну форму, забезпечує надійне захоплення та приємні тактильні відчуття.
• Завдяки матовому покриттю вона стійка до ковзання й забезпечує безпечну роботу.
Щоб продовжити термін експлуатації ножа, його треба мити вручну.
Кухонні ножі від компанії Fissman поєднують у собі зручність, чудову гостроту та довговічність. Вибирайте найкраще для своєї сім'ї: довіртеся досвіду Fissman!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | AUS-6 |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Katsumoto" |
| тип | універсальний ніж |
| довжина ножа | 23 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | 2 см |
| висота | 2 см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.15 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ніж універсальний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 23 |
| Матеріал | Пластик |