



537 ₴
Опис:
Ніж Сантоку призначений для шаткування овочів, тонкого нарізання, оброблення м'яса та риби. Поглиблення на поверхні полегшують використання: у них під час нарізання залишається повітря, тому продукти не налипають на лезо.
Кухонні ножі серії Tanto виготовлені зі сталі 420J2 з чудовими експлуатаційними характеристиками.
До переваг ножів з 420J2 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування.
Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
Міцна ручка з ABS-пластику зафіксована трьома болтами.
Щоб продовжити термін експлуатації ножа, його треба мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 420J2 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж кухарський |
| серія | "Tanto" |
| довжина ножа | 23 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.02 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 13 |
| Довжина ножа | 23 |
| Матеріал | Пластик |