
2 363 ₴
Опис:
Традиційний японський ніж Деба Fissman Kensei Hanzo 6— має легковзуту форму клина та потовщене лезо, по обуху якого можна наносити удари рукою. Його основне призначення — первинне оброблення морської та річкової риби, відсічення хвостів і плавників. Він прекрасно відбиває традиції та культуру Японії, де риба та морепродукти це основа поживного раціону. Придбати такий ніж варто на будь-яку кухню, де часто та з задоволенням готують дари моря. Стійкість до корозії й довговічність завдяки особливій технології загартування металу холодом Korudo до оптимального рівня 58 HRC за шкалою Роквелла. Лезо виготовлене з високовуглецевої японської сталі AUS-8, ця сталь дуже міцна та чудово тримає заточення. Ніж вручну доведений на водному точильному камені зернистістю 6000 гритів для бездоганної гостроти. Ідеальний кут різання завдяки заточенню 15-17 градусів на бік. Колодка ножа, згідно з японськими канонами, виготовлена з натурального дерева та потребує дбайливого поводження. Паковання з текстурного картону преміумкласу зі срібним тисненням не залишить байдужим жодного справжнього поціновувача ножів високої якості.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| серія | "Kensei Hanzo" |
| марка сталі | AUS-8 |
| матеріал ручки | дерево |
| тип | нож деба |
| довжина ножа | 27 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| товщина | мм |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.3 кг |
| колір | бежевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Колір | Бежевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 15 |
| Довжина ножа | 27 |