






1 425 ₴
Опис:
Компанія Fissman постійно вдосконалює асортимент своєї продукції, прагнучи полегшити життя сучасним кухарям. Сковороди серії Favorite— нове досягнення виробника. Антипригарне покриття Greblon С2, фірмовий TermoSpot всередині виробів свідчить про неперевершену якість товару, зовнішнє термостійке покриття HAMMER, бакелітова ручка, індукційне дно — все це робить сковороди серії Favorite незамінним помічником на вашій кухні, переконайтеся в цьому самі!
• Покриття Greblon С2 високо оцінена професійними кухарями в усьому світі.
• Поверхня стійка до зношування, пошкоджень, корозії.
• Склад покриття — виключно екологічна сировина: у ньому немає сполук, що становлять загрозу здоров'ю та довкіллю.
• TermoSpot всередині виробів свідчить про неперевершену якість товару.
• Зовнішнє термостійке покриття HAMMER — робить вироби унікальними.
• Ручка виготовлена з бакеліту — не нагрівається, не ковзає.
• Індукційне дно — можна використовувати на будь-якій плиті або варильній поверхні.
• Схвалено професіоналами.
• Безпечно для здоров'я й довкілля
Найвища якість і надійність, перевірені часом, є характерними рисами продукції Fissman!
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | алюміній |
| серія | "Favorite" |
| форма | кругла |
| антипригарне покриття | Greblon C2+ |
| матеріал ручки | бакеліт |
| діаметр внутрішній | 20 см |
| діаметр дна | 14.5 см |
| висота | 4 см |
| довжина ручки | 16 см |
| довжина з ручкою | 36 см |
| вага | 0.56 кг |
| колір | чорний |
| температурний діапазон, °C: | до +260°C |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Довжина посуду | 36 см |
| Висота стінок | 4 см |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Так |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Fissman |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.56 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon |