



1 531 ₴
Опис:
Працювати, відпочивати та насолоджуватися життям з улюбленим напоєм стало ще простіше та приємніше завдяки стильному та функціональному термоглецю від Fissman. Цей незамінний помічник на вашій кухні або в дорозі дасть змогу зберегти температуру вашого напою, чи то гарячий чай, чи то освіжний лимонад, упродовж тривалого часу. Завдяки герметичній скляній колбі термоглечик гарантує збереження смакових якостей і аромату вашого напою. Термоглечик ідеальний для використання як у домашніх умовах, так і на відкритому повітрі. Він легко поміщається в сумку або рюкзак, і ви зможете насолоджуватися своїм напоєм у будь-який момент. Скляна колба, виготовлена з високоякісного матеріалу, не містить шкідливих азбестових компонентів і абсолютно екологічна. Вона не вбирає запахи та зберігає свої властивості на довгі роки. Зручна ручка та носик для розливу роблять використання термоглецю максимально комфортним. Щільна кришка запобігає проливанню напою, а спеціальна знімна основа дає змогу легко мити глечик. Загалом, якщо ви хочете насолоджуватися улюбленими напоями в будь-який час і в будь-якому місці, придбайте термоглечик від Fissman. Це не тільки стильне, але й функціональне рішення для вашого комфорту!
Характеристики:
| матеріал | пластик |
| матеріал колби | стекло |
| матеріал кришки | пластик |
| форма | кругла |
| тип | термоглечик |
| довжина | 15 см |
| ширина | 13 см |
| висота | 30 см |
| об'єм | 1000 мл |
| вага | 0.81 кг |
| час збереження температури (тепло/холод), | 12 год |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Ручка | Є |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Ширина з урахуванням ручки | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Нижній діаметр | 130 мм |