
2 033 ₴
Опис:
Кухонні ножиці Prochef Color Blue Series виробляються компанією Arcos і є незамінним інструментом у будь-якому домі. Вони універсальні та допомагають різати все, від харчів до предметів, які широко використовуються на професійних кухнях. Отримати їх зараз!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Prochef" |
| тип | кухонні ножиці |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножиць | см |
| довжина леза | 21.5 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.16 кг |
| колір | блакитний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножиці кухонні |
| Кількість лез | Два |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |