



779 ₴
Опис:
Кухонні ножиці серії Prochef для поділу, нарізання й обвалювання м'ясних продуктів особливо потрібні в індустрії гостинності та ресторанного бізнесу через їхню високу продуктивність і міцність. Arcos виробляє ножиці найвищої якості з 1734 року, цей посуд стійкий до хімічних продуктів і навіть високих температур. Червона поліпропіленова ручка кухонних ножиць Prochef Series 240 мм має посилення з того ж матеріалу чорного кольору, ручка запобігає зісковзуванню руки під час різання. Розмір ножиць ідеально підходить для руки, вони легкі й ергономічні.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Prochef" |
| тип | кухонні ножиці |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 24 см |
| довжина леза | см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.2 кг |
| колір | зелений |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Кількість лез | Два |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина леза | 240 мм |
| Вага | 200 г |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножиці кухонні |