




3 479 ₴
Опис:
Ніж для подрібнення Rocking Santoku серії Riviera 180 мм дає змогу подрібнювати продукти набагато зручніше, оскільки має ергономічний дизайн. Крім того, до нього не прилипає їжа, оскільки він має лезо з альвеолами. Крім того, він сертифікований NSF з питань здоров'я харчових продуктів, тому забезпечує високий рівень надійності.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Riviera" |
| тип | ніж японський Кирицуке |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 32.1 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.1 см |
| вага | 0.25 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Японський кухарський ніж |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 32.1 |
| Довжина леза | 18 |