




1 313 ₴
Опис:
Ніж для обвалки серії Arcos Color Prof завдовжки 150 мм вирізняється компактною конструкцією й особливою формою, що полегшує роботу зі зняття м'яса з яловичих або курячих кісток. Крім того, його тонке та міцне лезо має високоефективну різальну крайку та високу стійкість до зношування та корозії.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Colour Prof" |
| тип | ніж обвалювальний |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 29.2 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14.2 см |
| вага | 0.15 кг |
| колір | сірий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Заточка леза | Двостороння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 15 |
| Довжина ножа | 29.2 |