



1 050 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж із довгим вузьким лезом — ідеальний для нарізання на найтонші шматочки червоного м'яса, м'яса курки або індички, шинки, печені, грудинки. Він практично незамінний, якщо вам треба приготувати традиційну японську страву із сирої риби — суші та сашимі. Усі ножі серії Bremen виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, відомої своїми чудовими механічними властивостями, що має чудову в'язкість, твердість (HRC 55 одиниць за шкалою Роквелла) і корозійну стійкість і спроможну тривалий час тримати чудове різання. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час роботи. Елегантна ручка з витонченого рожевого дерева має ергономічну форму та забезпечить зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, надійні та добре збалансовані ножі слугуватимуть вам дуже довго. Fissman допоможе в реалізації Ваших найсміливіших ідей на кухні! Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | дерево |
| тип | ніж гастрономічний |
| серія | "Bremen" |
| довжина ножа | 32 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.25 кг |
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 32 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |