



815 ₴
Опис:
Сантоку — ніж у традиційному японському стилі. Саме слово в перекладі з японської означає «три переваги», маючи на увазі завдання, які може виконувати цей ніж: різати, нарізати та рубати. За зовнішнім виглядом він близький до Великого Кухарського ножа, але має характерну форму з вигнутим вістрям і прямим лезом, яке часто називають «віткою ногою». Ця форма дає змогу виконувати акуратніші рухи вгору-вниз під час подрібнення, що може бути ефективнішим і точнішим, ніж рух уперед-назад під час використання Кухарського ножа. Ножі Сантоку зазвичай мають виїмку на лезі-грантон. Ці виїмки допомагають зменшити тертя й запобігають прилипанню їжі до леза під час нарізування. Усі ножі серії Bonn виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, відомою своїми чудовими механічними властивостями, що має чудову в'язкість, твердістю (HRC 55 одиниць за шкалою Роквелла) і корозійною стійкістю та спроможною тривалий час тримати чудове різання. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час роботи. Елегантна ручка з АБС-полімеру має ергономічну форму та забезпечить зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, надійні та добре збалансовані ножі слугуватимуть вам дуже довго.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж японський Санток |
| серія | "Bonn" |
| довжина ножа | 24 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11 см |
| вага | 0.16 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж сантоку |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 13 см |
| Довжина ножа | 24 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |