



768 ₴
Опис:
Овочевий ніж призначений для легкого та зручного нарізання дрібних фруктів і овочів, очищення цибулі, часнику, різних типів перцю від насіння. Ним також комфортно обробляти креветок. Усі ножі серії Bonn виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, відомою своїми чудовими механічними властивостями, що має прекрасну в'язкість, твердість (HRC 55 одиниць за шкалою Роквелла) і корозійну стійкість і спроможну тривалий час тримати чудове різання. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час роботи. Елегантна ручка з АБС-полімеру має ергономічну форму та забезпечить зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, надійні та добре збалансовані ножі слугуватимуть вам дуже довго. Fissman допоможе в реалізації Ваших найсміливіших ідей на кухні! Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж овочевий |
| серія | "Bonn" |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 9 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11 см |
| вага | 0.13 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Овочевий ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 9 см |
| Довжина ножа | 20 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |