



1 065 ₴
Опис:
Ніж Сантоку універсальний. Він використовується для нарізання овочів, філіювання м'яса та риби. Отвори на його поверхні запобігають налипанню продуктів на лезо, позаяк у них залишається повітря під час нарізання. Ножі серії Ragnitz виготовлені з високоміцної сталі X50Cr15MoV німецького виробництва. Твердість сталі за шкалою Роквелла становить 57 HRc, що робить ножі придатними для частого та інтенсивного використання. Симетричне двостороннє заточування леза забезпечує легкість у нарізанні та обробленні продуктів. Ручки ножів виготовлені з матеріалу Pakka з елегантним дизайном, що забезпечує надійне утримання ножа в руці. Завдяки спеціальній технології виготовлення ручки забезпечують зручність та ергономіку використання. Ножі збалансовані та комфортно лежать у руці завдяки своїй конструкції. Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей! Інструкція з використання
• Щоб продовжити термін експлуатації ножів, їх треба мити вручну. У посудомийній машині ножі зазнають впливу жорстких мийних засобів і великого перепаду температур. Агресивне середовище руйнуватиме гостру грань ножа і, як наслідок, зменшуватиме його термін експлуатації.
• Щоб запобігти зміні кольору лез, мийте ножі відразу після їхнього використання. Частинки їжі не засохнуть на ножі та його легше буде очистити.
• Не рекомендується різати кухонними ножами на твердій поверхні, наприклад, кам'яній стільниці, скляній дошці, оскільки це може раніше часу затупити різальну крайку. Використовуйте для різання дерев'яні або пластикові обробні дошки компанії Fissman , які менше туплять лезо.
• Використовуйте для зберігання ножів оригінальні підставки та настінні магнітні планки Fissman , у такий спосіб Ви продовжите термін експлуатації своїх ножів.
• Для підтримки леза в ідеально гострому стані використовуйте спеціальні інструменти та пристосування Fissman (Мусати, точила).
• Працювати з ножами можна тільки сухими руками, інакше Ви можете поранитися про лезо.
• Будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій з догляду, і посуд слугуватиме Вам довго.
• Цей виріб відповідає всім стандартам безпеки та гігієни.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | Pakka wood |
| тип | ніж японський Санток |
| серія | "Ragnitz" |
| довжина ножа | 27.5 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9.5 см |
| вага | 0.15 кг |
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж сантоку |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 18 см |
| Довжина ножа | 27.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |