



2 035 ₴
Опис:
Компанія Fissman є одним із лідерів сучасного посудного ринку. Бренд пропонує якісні та безпечні вироби для професійного та побутового використання. Головний принцип, покладений в основу виробництва — турбота про здоров'я й довголіття.
Сковороди La granite — черговий подарунок цінувальникам гарного посуду. Як основа використовується литий алюміній, який практично миттєво нагрівається, рівномірно розподіляючи тепло.
Головна особливість серії та гордість бренда Fissman - надміцне багатошарове антипригарне покриття TouchStone власного розроблення.
• TouchStone — покриття, яке вибирають професійні кухарі.
• Покриття TouchStone стійке до стирання. Крапки різних кольорів відповідають за стійкість до різних типів дії, а це означає, що виробник використовує шари, що захищають від різних типів пошкоджень.
• Завдяки гладкій поверхні добре та швидко готуються як м'ясні, так і овочеві страви, вироби легко чистяться.
• Завдяки знімній ручці сковороди La granite можна використовувати для запікання в духовці. Вироби зручно зберігати в розібраному вигляді.
• Ручка виготовлена з бакеліту — не нагрівається, не ковзає.
• Температурний датчик на ручці показує оптимальне нагрівання сковороди. Коли датчик стає білим, температура ідеально підходить для приготування їжі.
• Індукційне дно сковороди швидко та рівномірно нагрівається до потрібної температури, запобігаючи пригорянню продуктів.
Сквороди La granite— вибір тих, хто цінує якість і прагне харчуватися правильно та зі смаком. З ними най зухваліші кулінарні фантазії стануть реальністю. Творіть, пробуйте нове, балуйте себе та коханих. Fissman бажає вам успіхів на кулінарній боротьбі!
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | алюміній (AL) |
| серія | "La granite" |
| форма | кругла |
| антипригарне покриття | TouchStone |
| матеріал ручки | бакеліт |
| діаметр внутрішній | 24 см |
| діаметр дна | 16.5 см |
| висота | 5.6 см |
| довжина ручки | 18.5 см |
| довжина з ручкою | 42.5 см |
| вага | 1.1 кг |
| колір | сірий |
| температурний діапазон, °C: | до +260°C |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 42.5 см |
| Ширина посуду | 24 см |
| Висота стінок | 5.6 см |
| Знімна ручка | Так |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Fissman |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.1 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | TouchStone |
| Сумісність з джерелами тепла | Газові плити, Індукційні плити, Електричні плити, Склокерамічні плити |