





1 036 ₴/набір
Опис:
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Fujita от Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входять 3 ножі різного призначення:
• Великий кухарський ніж найважливіший на будь-якій кухні. Лезо завдовжки 20 см чудово підходить для оброблення м'яса та риби, нарізання овочів, пряних запашних трав. Можна відбивати заготівки для стейків і навіть розбити хітиновий панцир морських ракоподібних. Широкою стороною леза зручно тиснути часник і запашний перець.
• Розмір і форма Універсального ножа роблять його прекрасним інструментом для різноманітних кухонних завдань, оскільки він може різати, шинкувати, чистити шкірку. Це мініатюрний аналог Кухарського ножа для виконання кухонних робіт, що вимагають більшої спритності. Добре підходить для нарізання фруктів і овочів середнього розміру, сиру, невеликих шматків м'яса та бутербродів. Універсальний ніж завдяки своїм розмірам буде дуже зручний людям із невеликим пензлем.
• Овочевий ніж призначений для легкого та зручного нарізання дрібних фруктів і овочів, очищення цибулі, часнику, різних типів перцю від насіння. Ним також комфортно обробляти креветок. Ножі Fissman серії Fujita виготовлені з японської неіржавкої сталі 420J2. Вона була розроблена для виробів, що експлуатуються в умовах підвищеної вологості. Ця сталь міцна та зносостійка, загартована до 53 +/-2 одиниць за шкалою Роквелла. Леза вирізняються підвищеною стійкістю до стирання, що гарантує довгий термін експлуатації. Ручка виготовлена з міцного дерева гевеї — це забезпечує зручність у використанні та простоту в догляді. Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 420J2 |
| серія | "Fujita" |
| матеріал ручки | дерево |
| форма | прямокутна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 3 шт. |
| довжина | 38 см |
| ширина | 18 см |
| висота | 4 см |
| ніж кухарський | см |
| ніж овочевий | см |
| ніж універсальний | см |
| вага |
0.7 кг
|
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |