




641 ₴
Опис:
Філейний ніж — неоціненний помічник під час нарізування. Він призначений для отримання філе риби, м'яса та птиці. Завдяки довгому та вузькому (іноді гнучкому) леза легко домогтися тонких, ідеально рівних скибочок. Усі ножі серії Firmin виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі X30Cr13 має чудові експлуатаційні характеристики. До переваг ножів зі сталі X30Cr13 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час роботи. Елегантна ручка з неіржавкої сталі має ергономічну форму та забезпечить зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, надійні та добре збалансовані ножі слугуватимуть вам дуже довго. Fissman допоможе в реалізації Ваших найсміливіших ідей на кухні! Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X30Cr13 |
| матеріал ручки | неіржавка сталь |
| тип | ніж філейний |
| серія | "Firmin" |
| довжина ножа | 31.5 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11.5 см |
| вага | 0.18 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Філейний ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 31.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Сталевий |
| Вага | 180 г |