



1 210 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі. Кухонні ножі серії Magnum виготовлені з високолегованої німецької сталі X50CrMoV15, загартованої до 57 одиниць за шкалою Роквелла. Ця сталь має підвищену міцність і підходить для частого використання.
Леза мають двостороннє симетричне лазерне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення.
Кожна модель обладнана больстером із неіржавкої сталі, що рівномірно розподіляє навантаження під час роботи.
Поліпропіленова ручка унікальної форми виготовлена без єдиної заклепки.
Це забезпечує чудову збалансованість ножа й безпеку роботи.
Ідеальне припасування елементів кожного примірника гарантує чудовий зовнішній вигляд і гігієнічність.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50CrMoV15 |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж кухарський |
| серія | "Magnum" |
| довжина ножа | 32 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| товщина | мм |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.28 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 32 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 280 г |
| Тип | Ніж кухарський |