



1 017 ₴
Опис:
Кухарський ніж — найважливіший інструмент у будь-якій кухні. Його довге лезо прекрасно підходить для нарізання м'яса та риби, різання овочів і ароматних пряних трав. З його допомогою можна приготувати стейк або навіть обробити панцир морських ракоподібних. Широка частина леза зручна для подрібнення часнику й ароматних перців.
Усі ножі серії Linz виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, яка відома своїми чудовими механічними властивостями, високою твердістю (HRC 55 HRC) і стійкістю до корозії, забезпечуючи довговічну гостроту. Класичне європейське заточення, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечує зручність використання. Елегантна ручка з ABS-полімеру має ергономічну форму та забезпечує зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, ці ножі міцні та добре збалансовані, щоб слугувати дуже довго. Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе втілити будь-які ідеї!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж кухарський |
| серія | "Linz" |
| довжина ножа | 25 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10 см |
| вага | 0.25 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж кухарський |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 25 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 250 г |