



877 ₴
Опис:
Сантоку — це традиційний японський ніж. Саме слово японською мовою означає "три чесноти", належить до завдань, які цей ніж здатний виконати: нарізування, нарізання та подрібнення. За своїм зовнішнім виглядом він схожий на ніж шеф-кухаря, але має характерну форму з вигнутим кінчиком і прямим лезом. Ця форма дає змогу точніше рухатися вгору та вниз під час подрібнення, що може бути ефективнішим і точнішим, ніж рух уперед і назад за допомогою ножа шеф-кухаря. На лезі ножів Santoku зазвичай є вм'ятина, що називається грантоном. Ці надрізи допомагають зменшити тертя й не дають продукту прилипнути до леза під час нарізування.
Усі ножі серії Linz виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, яка відома своїми чудовими механічними властивостями, високою міцністю, твердістю (HRC 55 HRC) і стійкістю до корозії, здатними довгий час зберігати чудову різальну здатність. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час використання. Елегантна ручка з полімеру ABS має ергономічну форму та забезпечує зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, ці ножі міцні та добре збалансовані, щоб слугувати дуже довго. Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе реалізувати будь-які ідеї!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | нож сантоку |
| серія | "Linz" |
| довжина ножа | 22 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9 см |
| вага | 0.16 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж сантоку |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 13 см |
| Довжина ножа | 22 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 160 г |