



1 026 ₴
Опис:
Гастрономічний ніж із довгим вузьким лезом ідеально підходить для нарізання червоного м'яса, курки або індички, шинки, шинки та курячого філе на тонкі скибочки. Він практично незамінний, якщо потрібно приготувати традиційні японські страви із сирої риби — суші та сашимі.
Усі ножі серії Linz виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, яка відома своїми чудовими механічними властивостями, чудовою міцністю, твердістю (HRC 55 HRC) і стійкістю до корозії, і здатні тривалий час підтримувати чудову різальну здатність. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різального краю, забезпечує неймовірну зручність використання. Ергономічна форма ручки з еластичного полімеру ABS забезпечує комфортне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, ці ножі міцні та добре збалансовані, щоб слугувати дуже довго.
Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе втілити будь-які ідеї!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж гастрономічний |
| серія | "Linz" |
| довжина ножа | 30.5 см |
| довжина леза | 20 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10.5 см |
| вага | 0.24 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 30.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 240 г |