



828 ₴
Опис:
Універсальний розмір і форма ножа роблять його чудовим інструментом для різних кулінарних завдань, позаяк за його допомогою можна різати, нарізати та чистити. Це мініатюрна версія ножа шеф-кухаря для виконання кулінарних робіт, що вимагають більшої спритності. Підходить для нарізання середніх за розміром фруктів і овочів, сиру, дрібних шматочків м'яса та бутербродів. Універсальний ніж завдяки своєму розміру буде дуже зручний для людей із маленькими руками. Усі ножі серії Linz виготовлені з високоякісної німецької сталі X50Cr15MoV, яка відома своїми чудовими механічними властивостями, високою міцністю, твердістю (HRC 55 HRC) і стійкістю до корозії, здатними довгий час зберігати чудову різальну здатність. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час використання. Елегантна ручка з полімеру ABS має ергономічну форму та забезпечує зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, ці ножі міцні та добре збалансовані, щоб слугувати дуже довго. Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе втілити в життя будь-які ідеї!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X50Cr15MoV |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | ніж універсальний |
| серія | "Linz" |
| довжина ножа | 22 см |
| довжина леза | 13 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9 см |
| вага | 0.13 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Ніж універсальний |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 13 см |
| Довжина ножа | 22 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 130 г |