


3 956 ₴/набір
Опис:
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Fujikawa від компанії Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входять 5 ножів різного призначення:
• Кухарський ніж — ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів.
• Хлібний ніж — підходить для нарізання будь-яких видів хліба, кексів, тортів тощо. Гострий клинок можна використовувати й для фруктів із жорсткою шкіркою: кавуна, ананаса або дині.
• Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі.
• Універсальний ніж — застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше.
• Овочевий. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, позбавляти шкірки.
Щоб продовжити термін експлуатації ножів, їх треба мити вручну.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 420J2 |
| серія | "Fujikawa" |
| форма | фігурна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 6 шт. |
| матеріал ручки | дерево |
| довжина | 17.5 см |
| ширина | 9.5 см |
| висота | 33 см |
| матеріал підставки | дерево |
| вага |
2 кг
|
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Вага | 2000 г |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для м'яса | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |