




4 769 ₴/набір
Опис:
Набір ножів Yasumoto від компанії Fissman у дерев'яній підставці — функціональний і стильний атрибут сучасної кухні. Основа комплекту — підставка з натуральної деревини гевеї виготовлена в чорному кольорі. Завдяки природному матеріалу та класичному дизайну аксесуар має прекрасний вигляд в будь-якому інтер'єрі. Він допоможе заощадити робоче місце та забезпечить безпечне зберігання гострих інструментів.
• Кухарський ніж — ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів
• Хлібний ніж — підходить для нарізування будь-яких видів хліба, кексів, тортів тощо. Гострий клинок можна використовувати й для фруктів із жорсткою шкіркою: кавуна, ананаса або дині
• Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі
• Універсальний ніж — застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше
• Овочевий. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, позбавляти шкірки
• Для нарізання стейків — рівних, однакових за формою та розміром — підійде спеціальний стейковий ніж. Його відмітна риса — тонкий клинок. Лезо з легкістю проникає в м'ясо без втрати дорогоцінного соку.
• Ножиці багатофункціональні — допоможуть відкрити паперовий або пластиковий пакет, обробити птицю, рибу. На лезі передбачене спеціальне пристосування, яке може використовуватися як для відкривання пляшок, так і для колення горіхів. Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | Х30Cr13 |
| серія | "Yasumoto" |
| форма | фігурна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 13 шт. |
| матеріал ручки | дерево |
| довжина | 16.5 см |
| ширина | 10.5 см |
| висота | 33 см |
| матеріал підставки | дерево |
| вага |
2.6 кг
|
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2600 г |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для м'яса | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Ножиці кухонні | 1 шт. |