





2 913 ₴/набір
Опис:
Набір ножів Kanematsu від компанії Fissman у дерев'яній підставці — функціональний і стильний атрибут сучасної кухні. Основа комплекту — підставка з натуральної деревини гевеї виготовлена. Завдяки природному матеріалу та класичному дизайну аксесуар має прекрасний вигляд в будь-якому інтер'єрі. Він допоможе заощадити робоче місце та забезпечить безпечне зберігання гострих інструментів.
Ножі серії Kanematsu виготовлені з якісної неіржавкої сталі X30Cr13 — мають чудові експлуатаційні характеристики. До переваг ножів зі сталі X30Cr13 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування. Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення. Ручка з практичного матеріалу ABS не ковзає під час нарізування, щільно лягає в руку. Точне безшовне з'єднання клинка з ручкою — запорука високої гігієнічності виробів. Незаперечні плюси таких виробів — естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Kanematsu від компанії Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входять 5 ножів різного призначення й мультифункціональні ножиці:
• Кухарський ніж — ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів
• Хлібний ніж — підходить для нарізання будь-яких видів хліба, кексів, тортів тощо. Гострий клинок можна використовувати й для фруктів із жорсткою шкіркою: кавуна, ананаса або дині
• Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі
• Універсальний ніж — застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше
• Овочевий. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, позбавляти шкірки
• Ножиці багатофункціональні — допоможуть відкрити паперовий або пластиковий пакет, обробити птицю, рибу. На лезі передбачене спеціальне пристосування, яке може використовуватися як для відкривання пляшок, так і для колення горіхів. Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | Х30Cr13 |
| серія | "Kanematsu" |
| форма | фігурна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 7 шт. |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 17 см |
| ширина | 9 см |
| висота | 32.5 см |
| матеріал підставки | дерево |
| вага |
2.27 кг
|
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2027 г |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Ножиці кухонні | 1 шт. |