








995 ₴
Опис:
Компанія Fissman, бувши одним із лідерів світового посудного ринку, виробляє вироби, що відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та екологічності. Зберігаючи традиції та опановуючи нові технології, Fissman пропонує серію чавунного посуду. Сучасна людина має найбільші можливості вибору способів і засобів для приготування їжі. Але про класичний чавунний посуд, який передається з покоління в покоління, недарма кажуть, що він перевірений століттями і досі не втратила актуальності. Безперечна перевага старий добрий чавун заслужив завдяки очевидним перевагам:
• Довговічність — посуд за належного догляду слугуватиме тривалий час.
• Енергозбереження — зберігає тепло впродовж тривалого часу.
• Природні антипригарні властивості — посилюються в процесі постійного використання.
• Універсальність — можна готувати на плиті будь-якого типу, у духовій шафі, на грилі та на відкритому вогні.
• Товсті стінки сприяють рівномірному розподілу тепла та запобігають деформації від перегрівання або падінь.
• Низький борт дає змогу з легкістю перевертати та знімати млинці та олади.
• Безпечно для здоров'я та довкілля.
• Схвалено професіоналами. Купуючи продукцію компанії Fissman, ви робите вибір на користь якості, здоров'я й безпеки. Творіть, пробуйте нове, балуйте себе та коханих. Fissman бажає вам успіхів на кулінарній боротьбі!
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | чавун |
| форма | кругла |
| антипригарне покриття | без покриття |
| матеріал ручки | чавун |
| діаметр внутрішній | 22 см |
| діаметр дна | 21 см |
| висота | 1.5 см |
| довжина ручки | 15.5 см |
| довжина з ручкою | 37.5 см |
| вага | 1.5 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 22 (см) |
| Довжина посуду | 37.5 см |
| Ширина посуду | 22 см |
| Висота стінок | 1.5 см |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Fissman |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.5 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Сумісність з джерелами тепла | Газові плити, Індукційні плити, Електричні плити, Склокерамічні плити |
| Особливості товару | Багатошарове дно |