



5 555 ₴/комплект
Опис:
Наші ножі Elevate™, обладнані обважненими ручками та вбудованими підставками для інструментів, мінімізують безлад на кухні, утримуючи лезо ножа піднятим вгору, коли воно опущене. До нашого набору ножів Elevate™ входять ніж для очищення овочів, зубчастий ніж, ніж Santoku, кухарський ніж і ніж для хліба, всі вони виготовлені з японської неіржавкої сталі та обладнані ергономічними ручками з колірним кодуванням. Коли ножі не використовуються, їх можна безпечно зберігати в лотку для зберігання в ящику. Технологія Elevate™, розроблена для поліпшення гігієни та зменшення безладу
Обважнені ручки та вбудовані підставки для інструментів не дають змогу головкам столового приладдя торкатися робочої поверхні під час розміщення
Японські леза з неіржавкої сталі з ергономічними ручками
Вбудований лоток із кольоровими точками та нековзними ніжками для акуратного зберігання
До комплекту входять ніж для очищення овочів, зубчастий ніж, ніж сантоку, кухарський ніж, ніж для хліба
Характеристики:
| матеріал | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| матеріал підставки | пластик |
| серія | "Elevate™ Store" |
| форма | прямокутна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 6 шт. |
| довжина | 33.7 см |
| ширина | 15.5 см |
| висота | 5 см |
| вага | кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Склад набору | |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |
| Японський кухарський ніж | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
| Підставка | Так |