







3 491 ₴/набір
Опис:
Професійні кухарі та кухонні ентузіасти, безсумнівно, оцінять універсальність і високу якість набору ножів у дерев'яній підставці від компанії Fissman. Класичний дизайн, інновації, функціональність, саме ті риси за які бренд так високо цінується, знайшли своє втілення в наборі ножів ULM. Підставка, виготовлена з твердої деревини гевеї в натуральному кольорі, чудово впишеться в інтер'єр кухні, забезпечить безпечне зберігання й заощадить простір, а вбудоване точило з алмазними каменями допоможе завжди тримати ножі гострими. Набір містить усі необхідні ножі як для кулінара-початківця, так і досвідченого кухаря:
• Кухарський ніж — ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів
• Хлібний ніж — підходить для нарізування будь-яких видів хліба, кексів, тортів тощо. Гострий клинок можна використовувати й для фруктів із жорсткою шкіркою: кавуна, ананаса або дині
• Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі
• Універсальний ніж — застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше
• Овочевий. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, позбавляти шкірки.
Усі ножі серії ULM виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі X30Cr13 має чудові експлуатаційні характеристики. До переваг ножів зі сталі X30Cr13 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування. Класичне європейське заточування, симетричне по всій довжині різальної крайки, забезпечить неймовірну зручність під час роботи. Елегантна ручка з АБС-полімеру має ергономічну форму та забезпечить зручне захоплення. Виготовлені відповідно до професійних стандартів, надійні та добре збалансовані ножі слугуватимуть вам дуже довго. Fissman допоможе в реалізації Ваших найсміливіших ідей на кухні! Легкий сніданок, ситний обід, вишукана вечеря — Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | X30Cr13 |
| серія | "ULM" |
| форма | прямокутна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 6 шт. |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 11.5 см |
| ширина | 8 см |
| висота | 35 см |
| матеріал підставки | дерево |
| вага |
2.14 кг
|
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Вага | 2140 г |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |