




1 759 ₴/набір
Опис:
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входять 4 ножі, точило для заточування ножів і настінна магнітна планка для їхнього безпечного зберігання. Двокрокове точило для грубого заточування й остаточного виправлення з карбідом вольфраму та керамічним камінням. Фіксований кут каменів дає змогу досягати якісного заточування, а силіконова основа запобігає ковзанню.
Усі ножі спеціально підібрані для виконання найрізноманітніших завдань:
Хочете отримати надійного союзника в приготуванні швидкого сніданку, ситного обіду, вишуканої вечері? Fissman допоможе в реалізації будь-яких ідей!
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| марка сталі | 420J2 |
| серія | "Kendo" |
| форма | фігурна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 6 шт. |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 26 см |
| ширина | 5.5 см |
| висота | 40 см |
| вага |
0.85 кг
|
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Підвісна |
| Колір | Чорний |
| Вага | 850 г |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Японський кухарський ніж | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |