599 ₴
Опис:
Шукаєте ніж, який може все? Універсальний ніж Brabantia створений для будь-якої роботи. Ідеально підходить для очищення й нарізання фруктів, овочів і багато чого іншого. Він має лезо із загартованої високоякісної сталі, тому довго зберігає гостроту. Легко чиститься й довговічний — універсальний ніж.
Характеристики:
| матеріал леза | неіржавка сталь |
| матеріал ручки | пластик |
| серія | "Utility Knife" |
| тип | ніж універсальний |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 24.8 см |
| довжина леза | см |
| ширина | 2.6 см |
| висота | 1.7 см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.04 кг |
| колір | сірий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Китай |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сірий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 24.8 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |