


5 269 ₴/набір
Опис:
Ножі серії Nakajima виготовлені з японської нержавіючої сталі 420J2 — мають чудові експлуатаційні характеристики. До переваг ножів зі сталі 420J2 потрібно віднести міцність, твердість, стійкість до зношування. Леза мають двостороннє симетричне заточування по всій довжині різальної крайки, що забезпечує легке нарізання та оброблення. Фактурна ручка не ковзає під час нарізування, щільно лягаючи в руку. Точне безшовне з'єднання клинка з ручкою — запорука високої гігієнічності виробів. Незаперечні плюси таких виробів — естетичний зовнішній вигляд і легкість.
Мистецтво кулінарії вимагає особливого ставлення до кожного продукту та дії. Набір Nakajima від компанії Fissman розроблений з урахуванням цього принципу. До складу входить підставка для ножів зі спеціально вбудованою стругачкою та 5 ножів різного призначення:
• Кухарський ніж — ним можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Ним також легко тиснути часник та інші спеції, відбивати заготівки для стейків або розбивати панцир крабів.
• Хлібний ніж — підходить для нарізування будь-яких видів хліба, кексів, тортів тощо. Гострий клинок можна використовувати й для фруктів із жорсткою шкіркою: кавуна, ананаса або дині.
• Гастрономічний ніж — вибір знавців. Він підійде для нарізання будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки завдяки довгому та вузькому лезу. Він стане в пригоді і для приготування страв японської кухні — суші та сашимі.
• Універсальний ніж — застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів тощо. Варіанти використання — нарізання, слайсування, рубання, шинкування, подрібнення та інше.
• Овочевий. Ним легко нарізати будь-які овочі, фрукти, коренеплоди, позбавляти шкірки.
Щоб продовжити термін експлуатації ножів, їх треба мити вручну.
Кухонні ножі від компанії Fissman поєднують у собі зручність, чудову гостроту та довговічність. Вибирайте найкраще для своєї сім'ї: довіртеся досвіду Fissman !
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| марка сталі | 420J2 |
| серія | "Nakajima" |
| форма | фігурна |
| тип | набір ножів |
| комплект | 6 шт. |
| матеріал ручки | пластик |
| довжина | 21.5 см |
| ширина | 14.5 см |
| висота | 36 см |
| матеріал підставки | дерево |
| вага |
3.13 кг
|
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Вага | 3130 г |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для нарізки | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |