



405 ₴
Опис:
Компанія Fissman представляє колекцію столового посуду Happy Easter. Доломіт — актуальний тренд у сучасному дизайні інтер'єрів. Посуд вирізняється особливою красою. У наявності тарілки різних розмірів і форм, салатники, піали, страви, чайники, сахарниці, кухлі та чашки з блюдцями. Предмети не об'єднані в набори, що дає змогу підібрати оптимальну кількість під будь-яку родину. Предмети колекції рекомендується мити вручну та не використовувати в мікрохвильовій печі.
Характеристики:
| матеріал | доломіт |
| серія | "Happy Easter" |
| форма | кругла |
| тип | піала |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 11.5 см |
| висота | 4.5 см |
| вага | 0.19 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 115 мм |
| Висота | 45 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Fissman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Піала |
| Стан | Нове |