









10 ₴
Опис:
Посуд – один із найнеобхідніших предметів на нашій кухні, адже саме за її допомогою ми можемо втілювати свої кулінарні фантазії. Від того, в якій каструлі Ви готуватимете, залежить смак, якість та аромат приготовленої страви.
Компанія Fissman для створення свого посуду використовує лише передові технології, ставлячи собі за мету відповідати бажанням та потребам покупців і домагатися стабільно високої якості пропонованих товарів.
Компанія Fissman цінує своїх покупців та відноситься до якості своєї продукції з особливою увагою. Сковорода зроблена з найбезпечнішої високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10 (INOX304), має корозійну стійкість, дуже легка у догляді. Багатошарове капсульне дно забезпечує рівномірне нагрівання та розподіл тепла завдяки алюмінієвому прошарку, розкриваючи смакові якості страви та зберігаючи всі корисні властивості продуктів, а індукційний шар робить посуд універсальним для всіх типів плит.
• Сталевий корпус 18/10 (INOX304) (високоякісна нержавіюча сталь)
• Багатошарове індукційне дно (для всіх типів плит, висока теплопровідність)
• Мірна шкала (для контролю кількості рідини)
• Зручна для захвату сталева ручка
• Безпечно для здоров'я та навколишнього середовища
• Схвалено професіоналами
Купуючи продукцію компанії Fissman, Ви робите вибір на користь якості та безпеки посуду, в якому Ви будете готувати для себе та Вашої родини.
Типи плит:

Характеристики:
| матеріал | нержавіюча сталь (18/10) |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| матеріал кришки | жароміцне скло/нержавіюча сталь |
| серія | "Аeternum" |
| форма | кругла |
| тип | сковорода WOK |
| діаметр внутрішній | 32 см |
| діаметр дна | 18 см |
| висота | 9 см |
| довжина ручки | 22 см |
| довжина з ручкою | 54 см |
| вага | 2.51 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 32 (см) |
| Довжина посуду | 54 см |
| Висота стінок | 9 см |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Fissman |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Сталевий |
| Вага | 2.52 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |