




235 ₴
Опис:
Процес приготування зернової кави являє собою справжнє таїнство для справжніх шанувальників напою, що бадьорить. Для турки з вузьким шийкою потрібна особлива ложка з довгою ручкою. Тільки така ложка зможе акуратно помішувати напій, дістаючи до дна, водночас не порушуючи цілісність пінки. Магія приготування натуральної кави принесе Вам ще більше задоволення з ложкою Legran для кави з довгою ручкою від компанії Fissman. Виріб виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10 (INOX304), ложка для кави слугуватиме Вам довгі роки. https://fissman.ru/catalog/servirovka-stola/stolovye-pribory/lozhka-kofeynaya-iz-nerzhaveyushchey-stali-20-sm-legran/
Fissman— це не просто гучний бренд — це передусім надійна якість, за якою стоїть копітка робота технологів і дизайнерів. Будь-яке з виробів Fissman гідно того, щоб вибрати його з безлічі інших варіантів. Готуйте смачно, із задоволенням і користю для здоров'я.
Характеристики:
| матеріал ложки | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| серія | "Legran" |
| тип | ложка для кави |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 20 см |
| ширина | 2.8 см |
| висота | 1.5 см |
| вага | 0.04 кг |
| колір | сталевий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ложки | Кавова |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Fissman |
| Вага | 4 г |