

1 463 ₴
Опис:
Графін від бренда APS рекомендується використовувати для подачі води, соку, лимонаду, вина та інших холодних напоїв у ресторанах, барах, кафе або для домашнього застосування
Характеристики:
| матеріал | скло |
| матеріал ручки | скло |
| матеріал кришки | нержавіюча сталь |
| форма | кругла |
| тип | графін |
| комплект | 1 шт |
| діаметр | 10 см |
| висота | 19 см |
| об'єм | 1000 мл |
| вага | 0.3 кг |
| колір | прозорий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 190 мм |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | APS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для рідини |