


2 618 ₴
Опис:
Елегантна та практична дошка для нарізування хліба. Дошка виготовлена з натурального дерева з акуратним шліфуванням і теплим відтінком, який підкреслить затишок і стиль вашого інтер'єру.
Характеристики:
| матеріал | дерево |
| серія | "Akazia" |
| форма | прямокутна |
| тип | дошка |
| комплект | 1 шт |
| ручка | є |
| довжина | 53 см |
| ширина | 32.5 см |
| висота | 2 см |
| вага | 2.5 кг |
| колір | коричневий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APS |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ручка | Є |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |