
199 ₴
Опис:
Практична та зручна ложка для подачі салатів та інших страв. Лаконічний дизайн і універсальний білий колір чудово впишуться в будь-яке сервірування — від повсякденного до святкового.
Характеристики:
| матеріал | меламін |
| матеріал ручки | меламін |
| тип | лопатка для салату |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 24 см |
| ширина | 7 см |
| висота | 4.5 см |
| вага | 0.25 кг |
| колір | білий |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APS |
| Тип | Ложка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |