



3 012 ₴
Опис:
Шеф-нож Arcos Nórdika — багатофункціональний шеф-ніж, підходить для шаткування овочів і фруктів, оброблення, нарізання м'яса, риби та інших робіт. Серія кухонних ножів Arcos Nórdika вирізняється сучасним екостилем, призначена для професійної та домашньої кухні.
Концепція "eco-friendly" — турбота і дбайливе ставлення до довкілля, втілилися в деталях нової серії професійних ножів Nordika. Ручку виготовили з породи дерева ованкол, яке виросло в сертифікованому за стандартом FSC®. Паковання кухонних ножів виготовляється повністю зі 100% переробленого картону.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | дерево |
| серія | "Nordika" |
| тип | ніж кухарський |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 33.5 см |
| довжина леза | 21 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12.5 см |
| вага | 0.17 кг |
| колір | деревний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж кухарський |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 21 см |
| Довжина ножа | 33.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 170 г |