



288 ₴
Опис:
Ніж для стейка Arcos Nova з чорною ручкою та серейторним краєм використовують для легкого відрізання шматочків готового м'яса, зберігаючи структуру та соковитість стейка. Серія кухонних ножів Arcos Nova ідеальна для побутового використання, а також для невеликих кухонь.
Лезо ножа для стейка виготовили з ексклюзивної нержавіючої сталі NITRUM, яка має надвисоку різальну здатність, підвищену твердість і корозійність. Унаслідок цього лезо ножа Arcos довго не тупиться, не ржавіє, тому виріб має довгий термін експлуатації, забезпечуючи економну ефективність інвентарю.
Ручка стейкових ножів ідеальна для інтенсивного використання завдяки ергономічній формі з потовщенням посередині. Комфортне захоплення ручки не перевантажує кисть руки впродовж тривалої роботи. Ручку виготовили з поліпропілену, він стійкий до кислот, хлору, впливу мийних засобів і високих температур.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | поліпропілен |
| серія | "Nova" |
| тип | ніж для стейка |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20 см |
| довжина леза | 11 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 9 см |
| вага | 0.03 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж для стейку |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 11 см |
| Довжина ножа | 20 см |
| Заточка леза | Зубчаста (серейторна) |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 30 г |