





3 819 ₴
Опис:
Ніж для чищення овочів 100 мм, серія Eclipse Arcos вирізняється точністю й елегантністю завдяки лезу зі сталі Nitrum®, ексклюзивній ручці та лезі Seda Plus для особливо гладкого та міцного зрізу. Натхненний магією затемнення, цей ніж виділяється своїм матовим лезом і блискучими деталями, пропонуючи неперевершене нарізання.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | акрил |
| серія | "Eclipse" |
| тип | ніж для чищення овочів |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 20.7 см |
| довжина леза | 10 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 10.7 см |
| вага | кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Овочевий ніж |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Акрил |
| Довжина леза | 10 см |
| Довжина ножа | 20.7 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |