




5 236 ₴
Опис:
Кухарський ніж 150 мм із серії Arcos Eclipse не тільки гарантує виняткову продуктивність, але й виводить елегантність і точність на новий рівень. Створено для тих, хто шукає ідеальне поєднання функціональності й естетики на своїй кухні.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | акрил |
| серія | "Eclipse" |
| тип | ніж кухарський |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 26.1 см |
| довжина леза | 15 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 11.1 см |
| вага | 0.3 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж кухарський |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Акрил |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 26.1 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |