




4 052 ₴
Опис:
Виделка кухарська Opera Arcos розроблена для зручної роботи з м'ясом, рибою, овочами та іншими продуктами під час варіння або смаження.
Інструмент професійних шеф-кухарів підходить не тільки для ресторанів, але й для домашнього використання.
Зубці вилки кухонної виготовили з ексклюзивної нержавіючої сталі NITRUM. Матеріал стійкий до корозії, тому виріб має довгий термін експлуатації, забезпечуючи економну ефективність інвентарю.
Ручку кухарської вилки серії Opera виготовили з поліоксиметиленових накладок, які не створюють щілин і запобігають проникненню мікроскопічних елементів їжі. Закріплюють конструкцію ручки міцні металеві заклепки. Ручка стійка до кислот, хлору, впливу мийних засобів і високих температур.
З кухарською вилкою Arcos готувати стане легше та швидше.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Opera" |
| тип | вилка кухарська |
| комплект | 1 шт |
| довжина вилки | 32 см |
| довжина леза | 18 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 14 см |
| вага | 0.29 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Вилка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Полиоксиметилен (POM) |
| Довжина леза | 180 |