



2 246 ₴
Опис:
Ніж японський Сантоку серії Universal Arcos для щоденного використання на кухнях ресторанів, харчових виробництвах, а також на домашніх кухнях. Універсальні шеф-ножи підходять для шаткування овочів і фруктів, оброблення, нарізання м'яса, риби та інших робіт.
Лезо ножа шеф-кухаря виготовили з ексклюзивної нержавіючої сталі NITRUM, яка має надвисоку ріжучу здатність, підвищену твердість і корозійність. Унаслідок цього лезо кухарського ножа довго не тупиться, не ржавіє, тому виріб має довгий термін експлуатації, забезпечуючи економну ефективність інвентарю.
Ручка професійних ножів серії Universal ідеальна для інтенсивного використання, завдяки ергономічній формі з потовщенням посередині. Комфортний захват ручки не перевантажує кисть руки впродовж тривалої роботи. Ручку виготовили з поліоксиметиленових накладок, які не створюють щілин і запобігають проникненню мікроскопічних елементів їжі. Закріплюють конструкцію ручки ножа міцні металеві заклепки. Виступ, розміщений на кінці ручки ножа серії Universal, запобігає ковзанню руки кухаря та впливає на безпеку використання ножа. Ручка — гігієнічна, тому що пройшла антибактеріальне оброблення, яке стримує поширення бактерій, грибків і цвілі.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | поліоксиметилен |
| серія | "Universal" |
| тип | ніж японський Санток |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 29.4 см |
| довжина леза | 17 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12.4 см |
| вага | 0.2 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж сантоку |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліоксиметилен |
| Довжина леза | 17 см |
| Довжина ножа | 29.4 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |