



1 669 ₴
Опис:
Ніж для стейка з ручкою мікарта Arcos використовують для легкого відрізання шматочків готового м'яса, зберігаючи структуру та соковитість стейка.
Серію столових ножів для стейка Arcos розробили як для домашнього використання, так і для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування.
Лезо ножа для стейка виготовили з ексклюзивної нержавіючої сталі NITRUM, яка має надвисоку здатність, підвищену твердість і корозійність. Унаслідок цього лезо ножа Arcos довго не тупиться, не ржавіє, тому виріб має довгий термін експлуатації, забезпечуючи економну ефективність інвентарю.
Ручка стейкових ножів зі стійкого матеріалу мікарта не створює щілин і запобігає проникненню мікроскопічних елементів їжі. Закріплюють конструкцію ручки професійного ножа міцні металеві заклепки, які сприяють тривалій роботі з кухонним ножем. Колодка ножа arcos стійка до кислот, хлору, впливу мийних засобів і високих температур.
Характеристики:
| матеріал леза | нержавіюча сталь |
| матеріал ручки | мікарта |
| тип | ніж для стейка |
| комплект | 1 шт |
| довжина ножа | 23 см |
| довжина леза | 11 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| довжина ручки | 12 см |
| вага | 0.07 кг |
| колір | бежевий |
Виробник:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Ніж для стейку |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Довжина леза | 11 см |
| Довжина ножа | 23 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Бежевий |