

1 785 ₴
Опис:
Зберігайте ножі ідеально гострими за допомогою багатокутного точила — практичного, універсального й безпечного інструменту, що поєднує в собі точність і довговічність. Завдяки ергономічній конструкції, 4 кутам заточування та високоякісним матеріалам вона стане ідеальним помічником як для домашніх кулінарів, так і для професіоналів.
Швидко, ефективно й безпечно: ідеальна кромка за лічені секунди.
4 кути заточування (20°/25°/30°/35°):
Подвійні слоти для заточування:
COARSE (карбід вольфрам): відновлює різальну крайку.
FINE (Кераміка/алмазна смола): тонка, довговічна обробка.
Ергономічне регулювальне колесо для вибору кута однією рукою. Нековзна силіконова основа для більшої безпеки та стійкості.
Інструкція із застосування:
Заходи безпеки
Багатокутне точило забезпечить професійне заточування ножів: практично, довговічно й безпечно. Один інструмент, щоб усі ваші ножі були готові до будь-якої страви.
Характеристики:
| матеріал | пластик |
| матеріал ручки | пластик |
| тип | точило для ножів |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 26 см |
| ширина | 8.4 см |
| висота | 4.7 см |
| довжина ручки | см |
| вага | 0.3 кг |
| колір | чорний |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 300 г |
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал | Кераміка |