



558 ₴
Опис:
Професійні ґаджети — це ті інструменти, які використовуються для дуже конкретних цілей, ситуацій і завдань. Його дизайн і розмір залежать від його призначення та функції на кухні, тому його форма так ретельно та винахідливо розроблена. Посуд використовується у світі професійної кулінарії, гарантуючи, що виконання завдання виконується практичніше, швидше та зручніше.
Форма з неіржавкої сталі, з якої виготовлене його лезо, робить ці ґаджети дуже міцними та гігієнічними, тоді як пропілен його ручки отримує гарне оздоблення, роблячи його набагато практичнішим і стійкішим до корозії.
Характеристики:
| матеріал | силікон |
| матеріал ручки | силікон |
| тип | кухонні інструменти |
| комплект | 1 шт |
| довжина | 28.6 см |
| ширина | см |
| висота | см |
| вага | 0.05 кг |
| колір | чорний |
| температурний діапазон, °С | не вище ніж +100 °C |
Виробник:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Тип | Лопатка |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 286 мм |
| Колір | Чорний |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |